• Demo Image

Canyoning v Rakousku

Perfektní variantou, jak proniknout do nitra alpské přírody běžným turistům nedostupné, je canyoning. Je to průstup soutěskou potoka s využitím vodáckého a horolezeckého materiálu. Zpestřením jsou skoky z vodopádů do hlubokých lagun nebo přírodní tobogány. Všechna slanění zdoláte pod kontrolou průvodce.

Malebná soutěska pro všechny, kteří chtějí canyoning ochutnat. Pokud máte malé děti nebo nevíte, jestli se vám tato aktivita bude líbit, vyberte si tento kaňon

Lehka obtiznost ikona

Lehká obtížnost

Věk od 6 let

Čas celkem 3 - 4 hodiny

39,- EUR / osoba

Klouzání, skákání a hlavně slaňování to nabízí tento kaňon. Celkově 12 slanění překonává úctyhodné převýšení a dodává kaňonu na kráse. Doporučujeme v kombinaci s kanoemi na řece Möll.

Střední obtížnost

Věk od 12 let

Čas celkem 4 - 5 hodin

78,- EUR / osoba

Cena zahrnuje

Neoprenový oblek, ponožky, boty, helma, úvazek, průvodce s rakouskou licencí, vstup do kaňonu, doprava nezbytného materiálu, případně účastníků programu.

Nabízíme

Pojištění léčebných výloh na danou aktivitu za poplatek 2 EUR/osoba/aktivita.

Upozorňujeme, že bez pojištění určeného na tento typ aktivit, se vám i sebemenší úraz může hodně prodražit. Doporučujeme ověřit rozsah své pojistky. Nabízíme možnost zřízení pojištění na místě, nejpozději však hodinu před aktivitou.

Informace k účasti

Každý účastník vodáckých aktivit musí umět plavat!

Programu se každý účastní na vlastní riziko a nelze ho absolvovat pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Vedoucí akce má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování této aktivity.

 

Objednávkový formulář - rezervace