• Demo Image

Canyoning v Rakousku

Perfektní variantou, jak proniknout do nitra alpské přírody běžným turistům nedostupné, je canyoning. Je to průstup soutěskou potoka s využitím vodáckého a horolezeckého materiálu. Zpestřením jsou skoky z vodopádů do hlubokých lagun nebo přírodní tobogány. Všechna slanění zdoláte pod kontrolou průvodce.

Malebná soutěska pro všechny, kteří chtějí canyoning ochutnat. Pokud máte malé děti nebo nevíte, jestli se vám tato aktivita bude líbit, vyberte si tento kaňon.

Lehka obtiznost ikona

Lehká obtížnost

Věk od 6 let

Čas celkem 2 hodiny

39,- EUR / osoba

V tomto kaňonu na vás čekají tři vodopády. Na seznámení je první třímetrový, hned poté druhý vysoký patnáct metrů a pak již není cesty zpět než slanit i uctyhodný třicetimetrový vodopad. Následuje relax na skluzavkách a v lesních lázních.

Střední obtížnost

Věk od 12 let

Čas celkem 3 hodiny

65,- EUR / osoba

Klouzání, skákání a hlavně slaňování. V tomto kaňonu není prostor na váhání. Zde naplno uplatníte své předchozí zkušenosti ze skal a jiných kaňonů. Dobrá fyzická kondice je zde nutností.

Střední obtížnost

Věk od 15 let

Čas celkem 4 - 5 hodin

89,- EUR / osoba

Málo chozený kaňon zaříznutý v tmavém vápenci s mnoha technickými pasážemi, kde je zapotřebí soustředěnost a spolupráce celého týmu. Závěrečný vodopád má mrazivých 50 metrů a vyžaduje předchozí zkušenost se slaňováním. Dobrá fyzická kondice je nezbytná.

Těžká obtížnost

Věk od 18 let

Čas celkem 5-6 hodin

139,- EUR / osoba

Cena zahrnuje

Neoprenový oblek, ponožky, boty, helma, úvazek, průvodce s rakouskou licencí, vstup do kaňonu, doprava nezbytného materiálu, případně účastníků programu.

Nabízíme

Pojištění léčebných výloh na danou aktivitu za poplatek 3 EUR/den.

Upozorňujeme, že bez pojištění určeného na tento typ aktivit se vám i sebemenší úraz může hodně prodražit. Doporučujeme ověřit rozsah své pojistky. Nabízíme možnost zřízení pojištění na místě, nejpozději však hodinu před aktivitou.

Informace k účasti

Každý účastník vodáckých aktivit musí umět plavat!

Programu se každý účastní na vlastní riziko a nelze ho absolvovat pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Vedoucí akce má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování této aktivity.

 

    Objednávkový formulář - rezervace