• Demo Image

Via Ferraty v Rakousku

Vysoké Taury a především Dolomity nabízejí nepřeberné množství výstupů po via ferratách. Doporučujeme do vašeho plánu cesty zařadit alespoň půlden ve ferratovém údolí Galitzenklamm. Začátečníkům otevře cestu k tomuto sportu a zkušené potěší technickou obtížností některých svých cest. S touto aktivitou vám rádi poradíme nebo v rámci raftového balíčku vám můžeme tento program zajistit i my.

Krátký program pro všechny, kteří chtějí zajištěné cesty ochutnat. Náši instruktoři vás naučí jak spávně používat vybavení a základy bezpečného pohybu na ferratě.

Lehka obtiznost ikona

Lehká obtížnost

Věk od 6ti let

Čas celkem 2 hodiny

25,- EUR / osoba

V tomto programu na vás čeká výstup zajištěnou cestou obtížnosti B-C. Instruktor vás seznámí s vybavením, proškolí jak se bezpečně na feratě pohybovat a bude vás cestou doprovázet.

Střední obtížnost

Věk od 10 let

Čas celkem 3 hodiny

35,- EUR / osoba

Pro zkušené lezce nabízíme zapůjčení ferratových setů. Na masivu Lienzkých Dolomit naleznete jak sportovní tak horské cesty.

10,- EUR / DEN

Cena zahrnuje

Helmu, sedací úvazek, tlumič pádu.

V případě programu navíc průvodce, vstup do areálu, dopravu nezbytného materiálu, případně účastníků programu.

Nabízíme

Pojištění léčebných výloh na danou aktivitu za poplatek 3 EUR/den.

Upozorňujeme, že bez pojištění určeného na tento typ aktivit, se vám i sebemenší úraz může hodně prodražit. Doporučujeme ověřit rozsah své pojistky. Nabízíme možnost zřízení pojištění na místě, nejpozději však hodinu před aktivitou.

Informace k účasti

Programu se každý účastní na vlastní riziko a nelze ho absolvovat pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Vedoucí akce má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování této aktivity.

 

    Objednávkový formulář - rezervace