• Demo Image

Ubytování v Rakousku

Lienz a jeho okolí nabízí velice širokou nabídku ubytování od malých bauerhofů nebo gasthausů až po pětihvězdičkové hotely. My nabízíme tři typy ubytování, které jsou cenově dostupné a mají dobrou pozici na pořádané aktivity. Na vyžádání pro vás rádi zajistíme i jiný druh přesně podle vašich potřeb.

Tábořit ve vlastních stanech můžete přímo v místě naší základny. Malý, ale útulný kemp nabízí veškeré zázemí včetně hospůdky s venkovním posezením. Cyklostezka vhodná i pro in-liny vede kolem. Zvuk řeky a výhledy na okolní hory jsou v ceně!

15,- EUR / osoba / noc

Do 6 let - 7,- EUR / osoba / noc

Ceny jsou uvedeny včetně ubytovacích tax.

Rádi pro vás zajistíme ubytování v apartmánech pro 4 až 6 osob, které leží v pěší dostupnosti nasedacího místa na řeku. Každý apartmán má dvě nebo tři ložnice a obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ale je možné si i přiobjednat snídaně.

od 36,- EUR / osoba / noc

Cena nezahrnuje turistickou taxu 2 Eur/osoba/noc.

Rádi pro vás zajistíme ubytování v pensionu ve dvou až pětilůžkových pokojích, které leží v pěší dostupnosti naší vodácké základny v Ainetu. Všechny pokoje jsou účelně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení. Snídaně je v ceně ubytování.

od 49,- EUR / osoba / noc

Cena nezahrnuje turistickou taxu 2 Eur/osoba/noc.

Rádi pro vás zajistíme ubytování v hotelu, který leží v pěší dostupnosti nasedacího místa na řeku. Dvoulůžkové pokoje s balkonem a nádherným výhledem mají vlastní sociální zařízení. Snídaně je v ceně ubytování. Celková kapacita hotelu je 80 lůžek. Hotel disponuje konferenčními prostory, ubytování vhodné pro firemní akce.

od 54,- EUR / osoba / noc

Cena nezahrnuje turistickou taxu 2 Eur/osoba/noc.

 
 

    Objednávkový formulář - rezervace