• Demo Image

Kanoe v Rakousku

Dvoumístná nafukovací kanoe umožňuje sportovnější jízdu a intenzivnější kontakt s vodou (občas až moc). Na rozdíl od raftu si kanoe řídíte sami, což vyžaduje předešlé zkušenosti alespoň u jednoho člena posádky. Nabízíme vám programy od lehkých, pro výletníky nebo rodiny s dětmi, až po náročné, které vyžadují dobrou fyzičku a souhru celé lodě.

Vodní safari, nebo-li plavba po rychle tekoucí řece alpskými lužními lesy, pozorování ledňáčků a volavek pod skalními masivy Lienzských Dolomit. Velice vhodné i pro rodiny s menšími dětmi.

Lehka obtiznost ikona

Lehká obtížnost

Věk od 6 let

16/35 km, celkem 3/6 hod.

40,-/50,- EUR / osoba

Hned vedlejší údolí nám nabízí řadu možností sportovního vyžití. Kromě canyoningu nebo pěšího výletu do Raga Schlucht také vodácké dobrodružství na řece Möll. Obtížnost této řeky je spíš lehčí – WW I až II (za vyššího vodního stavu až WW III), proto je ideální řekou na jízdu na kanoích.

Střední obtížnost

Věk od 12 let

20 km, celkem 5 hod.

55,- EUR / osoba

Pokud jste skalními fanoušky dvoumístných kanoí, již maté zkušenosti z jiných řek a nemáte strach ze silné řeky, toto je program přesně pro vás. Naši průvodci vás provedou peřejemi a v případě převrácení vám pomohou se záchranou.

Střední-těžká obtížnost

Věk od 15 let

10 km, celkem 2 hod.

55,- EUR / osoba

Soutěska Gailu nabízí vodácké vyžití pro zkušené vodáky, kteří již dokážou samostatně reagovat na nástrahy řeky a bez problémů zvládají náklony a přistání u břehu. Pokud váháte, jestli na to máte, poraďte se s našimi průvodci

Těžká obtížnost

Věk od 15 let

25 km, celkem 5-6 hod.

75,- EUR / osoba

Cena zahrnuje

Neoprenový oblek, vodácká bunda, boty, helma, plovací vesta, člun, průvodce s mezinárodní licencí, doprava nezbytného materiálu, případně účastníků programu.

Nabízíme

Pojištění léčebných výloh na danou aktivitu za poplatek 3 EUR/den.

Upozorňujeme, že bez pojištění určeného na tento typ aktivit, se vám i sebemenší úraz může hodně prodražit. Doporučujeme ověřit rozsah své pojistky. Nabízíme možnost zřízení pojištění na místě, nejpozději však hodinu před aktivitou.

Slevy

10% pro studenty a rodiny (minimálně jeden rodič a dvě děti).

Informace k účasti

Každý účastník vodáckých aktivit musí umět plavat!

Programu se každý účastní na vlastní riziko a nelze ho absolvovat pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Vedoucí akce má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování této aktivity.

 

    Objednávkový formulář - rezervace