• Demo Image

Paddleboard v Rakousku

Máte rafting za sebou? Chcete ochutnat řeku ještě více zblízka, ale kajak vás zatím neláká? Paddleboard je ta pravá volba pro vás. Jízda divokou řekou na nafukovacích prknech vám ukáže novou perspektivu, jak pokořit peřeje. Vše lze zvládnout vstoje, ale vždy je možné zakleknout a vyhnout se tak koupání. Náš zkušený průvodce vám ukáže, jak správně držet pádlo i jak zatáčet. V průběhu jízdy vás bude navigovat do peřejí a ukáže vám skrytá zákoutí řeky. Paddleboard je výbornou alternativou pro ty, kteří chtějí vzít jízdu do vlastních rukou.

Nabízíme také možnost tréninku stability a pádlování na hladké vodě.

Jezero Aineter Teich s klidnou a smaragdově zelenou vodou je ideální místo, kde se naučíte paddleboard ovládat. Procvičíme si základní techniky a získáme důvěru v nafukovací prkno.

Lehka obtiznost ikona

Lehká obtížnost

Věk od 6 let
Skupiny od 4 osob

Čas celkem 3 hodiny

39,- EUR / osoba

Putování po svižně tekoucí řece Drávě. Naučíme se jak ovládat paddleboard ve vlnách a jak bezpečně zastavovat u břehu.
Pokud jste nováčci, důrazně doporučujeme nejdříve zvládnout základy na klidné vodě.

Střední obtížnost

Věk od 12 let
Skupiny od 4 osob

16 km 3 hodiny
35 km 6 hodin

45,- EUR / osoba
70,- EUR / osoba

Zábavu u vody rozjedou aktivity na paddleboardu. Kondiční vyjížďky, souboje nebo jóga... vždy padáte do měkkého. Ideálním místem na výlet je jezero Tristacher See u Lienzu.

25,- EUR / PŮL DNE
40,- EUR / CELÝ DEN

Cena zahrnuje

Paddleboard, pádlo, vestu, pumpu. V případě průvodcovaného programu navíc průvodce, dopravu účastníků programu a nezbytného materiálu.

 

    Objednávkový formulář - rezervace