• Demo Image

Ostatní aktivity v Rakousku

Nádhernými horami obklopené město Lienz ležící na soutoku řeky Drávy a Iselu vybízí své návštěvníky k procházce po historické části města nebo posezení v jedné z mnoha kaváren nebo restaurací. Pro turisty je to důležitá dopravní křižovatka na cestě do Alp, Dolomit, ale i k jaderskému nebo ligurskému moři.

Toužíte po super výletu? Máme pro vás ideální kombinaci! Po cyklostezce dorazíte do Lienzu, kde na vás čeká 2,7 km dlouhá bobová dráha, farmářské trhy nebo italská zmrzlina.
Od nás dostanete in-line brusle na celý den a jeden lístek na bobovku. Zpátky vás zdarma přiveze autobus.

30,- EUR / dospělý
25,- EUR / do 18 let

Perfektním protažením po dni na řece je projížďka na in-line bruslích po Drávské cyklostezce, která vede kolem našeho kempu. Brusle vám rádi zapůjčíme přímo na naší základně.

12,- EUR / půl dne
20,- EUR / celý den

Asi nemusíme zdůrazňovat, že široké i daleké okolí našeho centra je ideální pro horské výlety a túry. Naši průvodci vám pomohou při výběru lokality i cesty k půldennímu výletu nebo vícedenní vysokohorské túry.

 

Do programu vašeho pobytu si můžete vložit cestu do Julských Alp, kde vám rádi zajistíme rafting na řece Soča, případně v kombinaci s canyoningem v soutěsce Sušce. Rezervaci zajistíme, cena je na vyžádání.

 

 
 

    Objednávkový formulář - rezervace