• Demo Image

Ostatní aktivity v Rakousku

Nádhernými horami obklopené město Lienz ležící na soutoku řeky Drávy a Iselu vybízí své návštěvníky k procházce po historické části města nebo posezení v jedné z mnoha kaváren nebo restaurací. Pro turisty je to důležitá dopravní křižovatka na cestě do Alp, Dolomit, ale i k jaderskému nebo ligurskému moři.

Návštěvu Lienzu si můžete zpestřit jízdou na 2,7 km dlouhé bobové dráze. Lanovka vás vyveze na start, po jednom nebo po dvou nastoupíte do bobu a pak... ženy ječí, děti se bojí a chlapy chtějí jet znovu.

Od 13,00 EUR / dospělý

Od 10,50 EUR / do 18 let

Od 5,50 EUR / 3-5 let

Ideálním protažením po dni na řece je projížďka na in-line bruslích po Drávské cyklostezce, která vede kolem našeho kempu. Brusle vám rádi zapůjčíme přímo na naší základně.

12 € / půl dne

20 € / celý den

Asi nemusíme zdůrazňovat, že široké i daleké okolí našeho centra je ideální pro horské výlety a túry. Naši průvodci vám pomohou při výběru lokality i cesty k půldennímu výletu nebo vícedenní vysokohorské túry.

 

Do programu vašeho pobytu si můžete vložit cestu do Julských Alp, kde vám rádi zajistíme rafting na řece Soča, případně v kombinaci s canyoningem v soutěsce Sušce. Rezervaci zajistíme, cena je na vyžádání.

 

 
 

Objednávkový formulář - rezervace