• Demo Image

Rafting v Rakousku

Řeka Isel, napájená ledovci nejvyšších vrcholů Rakouska Grossvenedigeru a Grossglockneru, je zaručeně nejkrásnější řekou Východních Tyrol. Během 57 kilometrů od pramene k ústí do Drávy překoná úctyhodné převýšení 1730 metrů. Sportovní rafting na této řece patří mezi lahůdky vodácké kuchyně. Nabízíme vám fantastický rafting na Welké Wodě obtížnosti až WW4, ale máme připraven i pohodový úsek pro rodiny s dětmi. Vše samozřejmě probíhá pod vedením našich zkušených vodáckých průvodců!

Rodinám s menšími dětmi nabízíme tento nádherný úsek řeky, na kterém není nouze o velké vlny a přírodní peřeje. Hlavním lákadlem je závěrečný katarakt. Program lze obohatit o skákání z mostu do proudu, nácvik vodní záchrany a další vodní hry.

Lehka obtiznost ikona

Lehká obtížnost

Věk od 6 let

10 km, celkem 2 hod.

39,- EUR / osoba

Tato část řeky nemůže zklamat žádného vodáka. Je to klasika, která je fantastická za každého vodního stavu. Úvodní část nabízí rychlý proud, velké vlny a vodu stříkající přes všechny členy posádky, spodní pak hravé válce, které vás mile překvapí.

Střední obtížnost

Věk od 12 let

10 km, celkem 2 hod.

49,- EUR / osoba

Pro nenasytné vodáky nabízíme spojení dvou úseků řeky – Family + Klasik – za fakt CooL cenu. Tento program nabízí skoro celé splutí Iselu. Chybí už jen 2 km kontinuálních peřejí, které nenajdete jinde v Evropě.

Střední obtížnost

Věk od 12 let

17 km, celkem 3 hod.

59,- EUR / osoba

Jak název napovídá, toto je vrchol raftování na Iselu! Nasedací místo je pouze pár set metrů pod již nesjízdným Isel kataraktem. Úvodních pár kilometrů vyžaduje výborného guida (máme) a sehranou posádku. Pokud vás láká tento program, doporučujeme objednat odpolední termín, protože je víc vody.

Těžká obtížnost

Věk od 15 let

12 km, celkem 2,5 hod.

55,- EUR / osoba

Cena zahrnuje

Neoprenový oblek, vodácká bunda, boty, helma, plovací vesta, raft, průvodce ("guid") s mezinárodní licencí, doprava nezbytného materiálu, případně účastníků programu.

Nabízíme

Pojištění léčebných výloh na danou aktivitu za poplatek 3 EUR/den.

Upozorňujeme, že bez pojištění určeného na tento typ aktivit, se vám i sebemenší úraz může hodně prodražit. Doporučujeme ověřit rozsah své pojistky. Nabízíme možnost zřízení pojištění na místě, nejpozději však hodinu před aktivitou.

Slevy

10% pro studenty a rodiny (minimálně jeden rodič a dvě děti).

Informace k účasti

Každý účastník vodáckých aktivit musí umět plavat!

Programu se každý účastní na vlastní riziko a nelze ho absolvovat pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Vedoucí akce má právo na změnu programu v případě změny počasí, povětrnostních podmínek či jiné změně oproti běžným a bezpečným podmínkám pro provozování této aktivity.

 

    Objednávkový formulář - rezervace